ENG

UA

Художня майстерня GoodBread

Місце творчості для людей з ментальною інвалідністю

Художня майстерня GoodBread

Місце творчості для людей з ментальною інвалідністю

Художня майстерня, яка відкрита в GoodBreadHub, — це інклюзивний простір для починаючих та практикуючих митців. Тут людина з ментальною інвалідністю отримує всі необхідні матеріали для творчості, доступ до бібліотеки, а також професійну кураторську підтримку. Наша майстерня — це насамперед повага до художніх практик, поширення знання в мистецькому менеджменті. Ми раді відкрити двері майстерні для тих, хто це потребує.

Владислав Малащенко

Як ми підтримуємо митців

Творчий розвиток

Завдання майстерні — допомогти дослідити свої художні практики і зануритись у нові. Спробувати нові матеріали та підходи разом з професійним куратором.

Виставки та події

Ми підтримуємо митців у їхньому бажанні приймати участь у виставках, допомагаємо подати заявки та створити повноцінне портфоліо.

Професійна кар'єра

Від оформлення CV до питання «Скільки може коштувати моя робота?» — ми підтримуємо митців на всіх етапах їхнього старту в продажах і допомагаємо розкрити всі можливості, які їм відкриває творчість.

Як стати митцем нашої майстерні

Щоб стати митцем у художній майстерні GoodBread Hub, заповніть форму за посиланням нижче. Ми сконтактуємо з вами за наданими даними.

Illustration

Графік та контакти

Майстерня працює в будні з 10:00 до 17:00Адреса: вулиця Алматинська, 2/1, КиївE-mail: au.moc.daerbdoog%40turbtra 

Image placeholder
Image placeholder

Підтримати майстерню

Якщо ви хочете підтримати розвиток художньої майстерні, ви можете зробити донат за цим посиланням, придбати роботу, створену митцями з ментальною інвалідністю, або ж відправити нам книгу/и для нашої бібліотеки.
Це можна зробити через відділення Нової пошти. Данні отримувача: Зінченко Іван, 099 273 9438, м. Київ, відділення 384.

Для бібліотеки ми шукаємо фотокниги, альбоми, атласи, енциклопедії, ілюстровані путівники, книги про мистецтво, історію, антропологію, біологію, рослин, тварин.