Пекарні Good bread - чотири роки!
3 вересня у нас День народження. І ми хочемо разом з вами згадати, для чого ми почали цей проект. У першу чергу - для людей. Для тих, кому потрібна підтримка, і для тих, хто готовий її дати.
Ми будемо вдячні за вашу підтримку - тут ви можете задонейтити нам.

Ваша підтримка дасть нам можливість розвиватись швидще - приймати більше людей у пекарню, закуповувати нову техніку, їздити з підвішеними кексами в інтернати і хоспіси та реалізовувати наші нові проекти.

Ми вже пройшли великий шлях. Разом з вами
Чотири роки тому у нас було холодне маленьке приміщення і двоє людей з ментальною інвалідністю, які прийшли пекти бананово-шоколадний кекс. Тоді він був у нас єдиним.


Сьогодні пекарня Good bread - це велике світле приміщення з новим обладнанням, яке ми купили, завдяки підтримці нашого краудфандингу.

Наша команда - 20 людей з ментальною інвалідністю, супроводжуючий пекар, адміністратор, управляючий та директор. І більше сорока позицій - кекси, торти, десерти і морозиво.

Ми дали шанс реалізувати себе 30 людям з ментальною інвалідністю.
Будемо чесними, не усім він був потрібен - когось привели батьки, хтось виявився неготовим до відповідальності.

Але більшість людей вхопитись за цей шанс - для когось він був єдиним. І кожна людина, яка відчула впевненість у собі і власну значущість - наша перемога.
Наша мета - повернути людей з ментальною інвалідністю у суспільство. Не залишати їх наодинці із собою в інтернатах. Дати надію батькам, що їхні діти зможуть знайти своє місце.
Показати, що їм є місце у цьому житті.
Ми будемо вдячні за вашу підтримку - тут ви можете задонейтити нам.

Ваша підтримка дасть нам можливість розвиватись швидще - приймати більше людей у пекарню, закуповувати нову техніку, їздити з підвішеними кексами в інтернати і хоспіси та реалізовувати наші нові проекти.
Тільки цього року ми передали 2500 підвішених кексів.
Це кекси, які ви підвішуєте для людей в Будинку ветеранів сцени, Інституті раку, лікарнях та психоневрологічних інтернатах, хоспісах та точках роздачі обідів.
Нам довіряють. Ми заручились підтримкою сотень людей, які допомагають - оплачують кекси, які печуть люди з ментальною інвалідністю для таких же незахищених, як і вони самі.
Доросла людина з ментальною інвалідністю безсила.
Часто вона лишаєтся сам на сам із батьками, з проблемою знайти гідну роботу, з питанням, як прилаштуватись до цього життя. До життя у якому людям з нормою відкриті всі дороги, а у тебе два шляхи - ребцентр та інтернат. І можна битись головою, намагаючись прокласти собі іншу дорогу.

Але найчастіше люди просто не знають, куди іти і де просити про допомогу. Дуже цінно, що ми змогли створити місце, де можна отримати шанс.


Дякуємо, що разом ми даємо цей шанс.


Якщо ви хочете нас підтримати, то можете зробити це своїм донейтом.

Це допоможе нам розвиватись швидше і робити ще більше.

Дякуємо вам!
Made on
Tilda